A debreceni BMW-gyárban jártam és tátva maradt a szám
A 2025 őszén megnyitott debreceni gyár a BMW Group globális gyártási hálózatának legújabb és legmodernebb tagja, egyszersmind a régió fejlődésének egyik meghatározó motorja, amely a gyártáson túl hozzájárul egy tudásalapú, innovációvezérelt regionális gazdasági ökoszisztéma kiépítéséhez is. A vállalat által szervezett gyárlátogatáson megbizonyosodhattam, hogy miért ilyen jó autó a debreceni BMW. Jól szervezett, fenntartható, modern, embersége, barátságos és természetközeli a teljes gyártás – lenyűgözött.