BYD

Pénzt locsol az elektromosautó-piacra a kormány

2023. október 20. zöldjárműipar.hu 0

A kormány novemberben 60 milliárd forintos programot indít az elektromos autók elterjedésének támogatására, ebből egyrészt a töltőhálózatot fejlesztik, másrészt kedvezményt nyújtanak elektromos járművek vásárlására – jelentette be Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter a kínai Sencsenben.